چین یونیفرم رزمی نظامی سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Yanlin Feng

شماره تلفن : +8618180553778

WhatsApp : +8618180553778

Free call
خط تولید

خط تولید

 

در تولید انبوه مدرن.دسته تولید در حال افزایش است، طرح تولید سنتی به طور فزاینده ای با مدیریت تولید مدرن سازگار نیست.معرفی خطوط تولید، مدیریت در محل کارخانه تولید را تا حد زیادی تسهیل می کند و نظارت بر تولید را تسهیل می کند.مدیریت تولید، مدیریت کیفیت برای ارائه یک پلت فرم مدیریت بهتر.

این کارخانه دارای فناوری قالب گیری محصولات کفش و چکمه، ضد سوراخ شدن، مقاومت در برابر دمای بالا، کفش و چکمه های کاربردی ضد الکتریسیته ساکن، ضد آب و روغن گرد است.محصولات اصلی شامل کفش‌های لاستیکی نظامی، کفش‌های لاستیکی عمومی، کفش‌های لاستیکی کاربردی محافظ و زیره‌های لاستیکی و غیره است. و کفش ها و چکمه های کاربردی ضد روغن.

محصولات اصلی پوشاک شامل لباس های نظامی، لباس های صنعتی، لباس های حرفه ای، لباس های برند و لباس های کاربردی خاص و محصولات حمایتی است.شرکت های چاپ و رنگرزی پارچه دارای تعدادی اختراع و جوایز، ضد آب، ضد شعله، ضد مادون قرمز، ضد پارگی و سایر عملکردهای چاپ و رنگرزی پارچه و فن آوری رنگرزی پارچه رنگی استتار نظامی هستند.

تحقیق و توسعه خود شرکت، طراحی و تولید تجهیزات حفاظتی، انتخاب مواد پیشرفته و فرآیند تولید، محتوای فن آوری بالا، در زمینه های دیپلماتیک، امنیتی، ضد تروریسم، امدادرسانی در بلایای طبیعی و سایر زمینه های خاص دارای طیف گسترده ای از کاربردها است.تولید انواع چادرهای امدادی بلایا و سایر محصولات حفاظتی و نجات در امداد و نجات سیل، امداد زلزله، مبارزه با باران، برف و بلایای یخبندان و سایر لحظات کلیدی نقش مهمی ایفا کردند.

 

Chengdu Began Trading Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

Chengdu Began Trading Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

Chengdu Began Trading Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2

Chengdu Began Trading Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3

OEM / ODM

OEM/ODM

 

 

ما خدمات سفارشی سازی را ارائه می دهیم، اگر می خواهید محصولات سفارشی انجام دهید، باید اندازه، وزن، رنگ، مواد و سایر اطلاعات محصول را به ما ارائه دهید.اگر نیاز به سفارشی سازی لوگو دارید، باید اطلاعات سبک و اندازه تصویر لوگو را در اختیار ما قرار دهید.البته هر چه اطلاعات دقیق تر باشد برای ما بهتر است.

خوش آمدید به مشورت با فروشنده ما، که هر اطلاعات مربوط به محصولات و الزامات سفارشی سازی را با جزئیات با شما معرفی می کند.

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه

 

از زمان تأسیس شرکت ما، ما به ساخت و توسعه محصولات بهتر اختصاص داشته ایم.در این مسیر توسعه، ما مسیر خود را به سمت بالا طی کرده‌ایم.اگر تحقیق نکنیم از توسعه جامعه عقب می مانیم و همیشه به این اعتقاد داریم.به همین دلیل است که ما متواضعانه از سایر شرکت‌های عالی یاد می‌گیریم و از حالت و جاده توسعه سازمانی عالی یاد می‌گیریم.در عین حال، ما نقص‌های توسعه خود را بهبود می‌بخشیم، فقط برای تولید محصولات مقرون‌به‌صرفه و تبدیل شدن به یک شرکت قابل اعتماد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما